Hörrni brudar, vad ska vi ha för tema morgon? Önska på så hoppas jag vi kan enas om en liten stund. Update: Vi kör på blommigt imorgon då, ok?
Kommentarer
Kommentera inlägget här:
Hörrni brudar, vad ska vi ha för tema morgon? Önska på så hoppas jag vi kan enas om en liten stund. Update: Vi kör på blommigt imorgon då, ok?
solglasögon
Eller blommigt.
rutigt kanske
Hej
Gillar din blogg skarpt, och du ger mig sån inspiration:D keep it up.
Ville bara berätta att jag säljer min snygga blus från Miss Selfridge som du visade för ett tagsen! stl är 6 den rä aldrig använd!
http://www.tradera.com/Miss-Selfridge-Volang-Blus-Nude-Omtalad-Slutsald-Oversize-1k-auktion_163001_112351971
mvh
carro
Ja blommigt!
Eller maxiklänning….
Mönstrat?
Jag föreslår Sex & the city-tema! Borde väl bli roligt?
kärlekstema, tolkas hur man vill
lager på lager
Jag skulle tycka det var roligt med mysigt tema, så får man tolka det som man vill
Blommigt eller maxiklänning röstar jag på!
Blommigt! Vårigt och finns i de flesta garderober
Maritimt?
Jeans:) de ska bli fult väder imorgon
KRAM SÖT!
Jag tycker vi borde ha något absolut tema, och inget tolka själv tema
Åh sex and the city var ett kul förslag! Men ska vi inte vänta med det tills premiären av tvåan? Då ska iaf jag och mina tjejer ut och dricka cosmopolitans i högklackat
Ne nu röstar jag för blommigt!
Tack för en underhållande & inspirerande blogg Engla!
Blommigt!!!
sportigt?
Engla! Prova Polly – Summer Edition. Så god! Och somrig!
Ska vi köra blommigt då? Kan väl passa bra oavsett sol eller regn?
Blommigt!
jag röstar på Maxiklänning! Sen gärna outfits att ha som gäst på bröllop, är ju mkt bröllop i maj o framåt i sommar, ska själv på ett. Har dock som tur är hittat en långklänning faktiskt, hade tur!
får inte killar vara med?
åhh….sitter nervöst och väntar på att se vinnaren av Klockan….*håller tummar & tår* att jag får den…..=)
KRAM
BLOMMIGT?! Oj, nu gav du mig lite ångest, men jag ska göra ett ärligt försök!
Kram och tack för en supertrevlig blogg.