
Nelly har fått in ett till mysset från Juciy Couture, i färgen berry. Himla fint! Precis den färgen jag är ute efter. Men så har jag ju ganska många set nu så det får vänta. Detta är dock i terrymaterial, vilket lämpar sig bra på våren och sommaren då det är lite tunnare än velour, men i lika bra kvalité.
Psst Nu finns byxorna från Whyred inne, de jag tipsade om igår. De har en liten dragkedja nere vid vristen. Ha-begär!
englasshowroom@hotmail.com

Finfina. Jag lever i mina marinblå juicybrallor.
Åh, så fint!
Precis en sån färg som jag tänkt att jag vill ha om jag köper ett set
Åh, älskar färgen!
Gå gärna in på min blogg och berätta din bästa Bellman-historia!
Ha en fin fredag!
/s
Sött set!
Har tänkt köpa ett Juciy Couture mysset ett bra tag nu, kanske att man skulle välja den här färgen då ^^
Härlig färg! Jo Engla, du som är min största blogginspiratör får gärna ta dig en titt på min egen blogg och säga vad du tycker
Ha en trevlig helg!
gud så fint! älskar färgen
En fråga.. får du aldrig skuldkänslor för att du har precis likadana plagg i 100 olika färger ? Behåll ett plagg, sälj resten o ge vinsten till välgörenhet. Bara en tanke..
jag har den fasst i liiite ljusare färg.
& om du vill – rösta på mig är:
http://spotlight.blondinbella.se/rosta.aspx
Oj rosa tema på bloggen idag?
Jag är inte så förtjust i Juicy-plaggen… klarar inte av det där materialet. Får rysningar av det!
Vad snygg din blogg har blivit!!! Trevlig helg till er. Kramis
Vilken fin header du har nu..
Mycket finare än den förra..
åh , det ser superskönt ut
vet inte om jag är lie efter , men visst har du en ny design?
iallafall på headern ?
i vilket fall var den jättesnygg
Alldeles lagom färgklick* Våren och färger piggar verkligen upp, precis som Iittala porslinet jag köpt idag:)
Snyggt med ändringen i layouten! För du har väl ändrat?!
Ha en bra dag! Kram Emma
Supersnygg ny header!! Blev lite paff när jag uppdaterade din blogg som redan var uppe och så var där en ny header.
Superfin färg! Och vilken tjusig ny banner du har… För visst är den ny, eller har jag helt enkelt missat den?
engla, skulle du kunna säga vilken webbshop du köpte din MJ väska på?
puzz
Hej! Undrar om du har koll på om Nelly kommer få in fler storlekar av de många vårjackor som finns kvar i ex. L & XL?
vilken snygg header till bloggen! Förändring gillas
Gör du dem själv? I så fall är du ju mean på photoshop!!
Köpte en Juicy i orange igår – nog samma serie som din. Älskar min mörkblå, men man kan ju aldrig ha för många, eller? Har lagt upp en bild på min blogg iaf!
Kram
Den såg riktigt skön ut….!