
En cremevit kofta med fina knappar sökes. Har svårt att glömma den i cashmere från Milly, men även denna från Marc by Marc Jacobs klappar mitt hjärta lite extra för. Till jeans, till kjol, över klänning.
Så fin!
Så dyr.

En cremevit kofta med fina knappar sökes. Har svårt att glömma den i cashmere från Milly, men även denna från Marc by Marc Jacobs klappar mitt hjärta lite extra för. Till jeans, till kjol, över klänning.
Så fin!
Så dyr.
njae…lite väl tantigt, speciellt den från Marc.
wow otroligt söt.
Jag tycker att den från Milly var finast!
Creme är så fint till våren och sommaren. Jag köpte den här frå Asos: http://images.asos.com/inv/M/23/159/239974/Cream/image1xl.jpg Den är jättesöt, snygg och otroligt skön, känns som riktigt bra kvalitet. Den kommer absolut användas mycket till allt.
vad mysig
kan tänka mig att den passar till en hel del. hoppas du hittar en
Åh den var fin! Säg till om du hittar ett budgetalternativ….. Ha en bra dag Engla! Kramis
Så otroligt fin!
Cute
den var snygg!!!
Den var söt… men lite väl dyr ja. :-/
åh vilken fin!!
väldigt söt… I LOVE
vilken skönhet =)
Härlig tröja!
Jag har en auktion på ett nytt linne från Acne som tog slut snabbt i deras webbbutik. Titta in om ni har letat efter ett blått linne med vitt mönster
Den var söt =)
väldigt söt men mycket dyr
På lindex finns det en nästan likadan
Gorgeous!!! Verkligen stilfull. Men absolut inte värd de pengarna. Någon måtta får det vara på pengarslösandet:) Skulle hellre köpa en resa och uppleva saker för dem pengarna.
Den på Lindex var inte speciellt lik tycker jag…inte på långa vägar så snygg. För mig ser Lindex-tröjan bara ut som en tvåfärgad halvtråkig cardigan i hängigt material:) Men det är bara min åsikt.
Tack för fin inspiration Engla förresten! Jag har verkligen alltid avskytt modebloggar för att jag inget tyckt att tjejerna haft någon sofistikerad stil alls. Men du har talang, verkligen! Blandar smart mellan dyrt och billigt-och snyggt från båda håll.
Du har faktiskt fått mig att våga köpa mer färg under de senaste shoppingturerna på stan och att inte förakta H&M alltför mycket:) Tack!
Den här ifrån lindex finns i creme där jag bor:
http://www.lindex.se/Products/Product.aspx?ID=7849&subid=9653&prodid=1243052&parentid=0&color=474861&NewView=true
jag såg en cremefärgad tröja på almia idag. den hade marinblå knappar och fickor och ett svart band knutet i ryggen…
vill du se bilder?
det finns en liknande på lindex
Hello! I was wondering if anyone could help me by giving me some arabic preyers so I can copy them out as I am making a torah for school! Please email me or reply on this Guestbook! Thank you! I love the website by the way!